İŞ BAŞVURUSU-EK İŞ İLANLARI » A101 İş İlanları ve İş Başvurusu Hakkında


A101 İş İlanları ve İş Başvurusu Hakkında

20 Mart 2013 | | Haberler, İş Başvurusu | 2 Yorum

A101 Mart 2008 tarihinde kurulmuştur. İlk marketini 28 Nisan 2008 tarihinde açmış ve hedef olarak 101 markete bir ay içerisinde ulaşmıştır. Bugün 121. Market açılışını gerçekleştirmiştir.

A101 Hard Discount konsepti içerisinde işleyen market zinciri, müşterilerine düşük fiyat ve düşük maliyet ile yüksek kaliteli malları ulaştırmayı benimsemiştir.

A101 çalışanları genç ve dinamik bir ekipten oluşmaktadır.

Lojistik ve Operasyon merkezleri ise Antalya, Trakya, Sakarya, İzmir, Tuzla, Ankara, Kıraç, Samsun, Bursa, Kayseri, Adana, Trabzon ve Konya ile merkez olan İstanbul üzerinden yürütülmektedir.

Bu yazımızda, a101 iş başvurusu, a101 iş ilanları, market iş başvurusu, a101 iş başvuru formu, a101 iş başvurusu İstanbul, a101 personel alımı gibi konular hakkında bilgiler okuyacaksınız.

A101 İş Başvurusu ve A101 İş İlanları

A101 marketleri zinciri kurulduğu ilk günden bu yana dinamik ve genç personel ekibi ile müşteriye güler yüzlü bir hizmet sunmayı hedeflemiştir. A101 iş başvurusunda bulunmak isteyenlere market, gerek şubeleri gerekse de merkezlerinde çeşitli kademelerde görevler sunmaktadır.

2015 yılına kadar 2bin mağaza açmayı hedefleyen zincir, kalite ve fiyat dengesini göz önünde bulundurarak en iyi ve uygun ürünleri müşterilerine ulaştırmayı arzulamaktadır.

Perakende sektöründe çalışmak isteyenler için A101 gerek var olan şubeleri gerekse de yeni açılan şubelerinde çeşitli şekillerde iş alımları gerçekleştirmekte.

A101 market çalışma saatleri;

Açılış saati : 09:00
Kapanış saati: 21:00

A101 Personel alımlarında mevcut kadrosuna yeni çalışanlar alırken, en uygun adayları bünyesine almaya çalışmaktadır. A101 ve personel alımı hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olmak için öncelikle firmanın web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. A101 İstanbul İş başvurusu yapmak için yine firmanın web sayfasından boşta olan pozisyonlara göz atabilirsiniz.

A101 market çalışmak istiyorsanız  iş başvurusunda bulunmak ve iş başvuru formunu doldurmak için buraya bakınız.

Etiketler: , , , , , , , , ,Yorumlar

2 Yorum yapılmış “A101 İş İlanları ve İş Başvurusu Hakkında”
  1. özlem dedi ki:

    ben iş arıyorum lütfen bana ulaşın

  2. gönül dedi ki:

    iyi günler işkura kayıtlı olmama rağmen iş bulamıyorum israf önleme vakfına başvuru yapmıştım herhangi bir dönüşüm olmadı yardımcı olursanız sevinirim

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!


Oriflame Kayıt Başvurusu

    Oriflame Kayıt

İLETİŞİM

Sponsorlu BağlantılarSite by: isbasvurusu.gen.tr | İnternette Para Kazanma Yolları | Para Kazanmak

Copyright © 2010 İş Başvurusu