İŞ BAŞVURUSU-EK İŞ İLANLARI » Bim Market İş Başvurusu


Bim Market İş Başvurusu

10 Kasım 2015 | | Genel, İş Başvurusu | Yorum Yok

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırmak. İlk olarak 21 mağaza ile hizmet vermeye başlayan BİM öyküsünün ana fikri koşulsuz iade garantisi politikasıyla müşterilerinin menfaatini en üst düzeyde tutmak. Müşteri memnuniyetinin başında da UYGUN FİYAT geliyor. Bu ilkesine uygun hareket ettiği için 21 adet ile başlayan mağaza sayısı bu gün 4900 e ulaşmış durumda.

Başarısının gücünü çalışanlarının üstün performansından alan BİM, büyümesini her geçen gün sürdürürken yeni personel istihdam etmeye devam ediyor. Tam zamanlı ve yarı zamanlı olmak üzere yaklaşık 28.000 çalışan istihdam eden BİM, hızla gelişen mağaza, depo ve ofis operasyonlarında görev alacak, başarıya odaklı, kariyer yapmak isteyen genç arkadaşlara ihtiyaç duyuyor.

Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, en az lise mezunu, erkek ve bayan genç çalışma arkadaşları ile çalışmak isteyen BİM mağazalarına www.bim.com.tr adresinden yeni hesap oluşturarak başvuruda bulunabilirsiniz. Listelenmiş olan açık pozisyonlarda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız, genel başvuru ilanından başvuruda buluna bilirsiniz.

bim iş başvuru formu

Etiketler: , , ,Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!


Oriflame Kayıt Başvurusu

    Oriflame Kayıt

İLETİŞİM

Sponsorlu BağlantılarSite by: isbasvurusu.gen.tr | İnternette Para Kazanma Yolları | Para Kazanmak

Copyright © 2010 İş Başvurusu