İŞ BAŞVURUSU-EK İŞ İLANLARI » Happy Sleep Horlamaya Son Cihazı Loremste


Happy Sleep Horlamaya Son Cihazı Loremste

10 Nisan 2011 | | Genel, Ürünler | Yorum Yok

Orjinal Happ sleep horlamaya son cihazı artık Lorems Kataloglarında satışa sunuldu.

Loremste satışan sunulan markalı ürünlerin “Happy Sleep Horlamaya Son Cihazı” da dahil hepsi orjinaldir. Bu konuda müşterilerimizin ve temsilcilerimizin aklında hiçbir  tereddüt olmasın.

ÜRÜN BİLGİLERİ :

HAPPY SLEEP HORLAMA CİHAZI

Happy Sleep Nedir ve Nasıl etki eder : Happy Sleep tüm dünyada yüzbinlerce kişi tarafından horlama sorununa karşı etkin bir şekilde kullanılan yüksek teknoloji ürünüdür . Happy Sleep Almanya’dan ithal CE ve TÜV belgelidir..İçerisinde son teknolojinin geliştirdiği, yüksek güce sahip CMOS CHİP leri bulunmaktadır.Bu cipler burun bölgesine fiziksel terapi sağlayan, iyileştirici özelliği olan mikro magnetik elementler içermektedir.İki kenarından nefesin kolay geçmesini sağlayan oluk bulunmaktadır.Happy Sleep burun bölgesindeki Trigeminal bölgeyi ( sinir uçlarının sonunu) etkili bir şekilde aktif hale getirip, ve fiziksel terapi uygulayarak nefes alma sırasındaki iletişim yolunu açar ve havanın rahat geçişini sağlar.

Happy Sleep ilk kullanımdan itibaren etkisini gösterir, kısa zamanda horlamayı ortadan kaldırmaktadır. Hiçbir cerrahi müdahale gerektirmeden ağrı,sızı ve yan etki olmadan güvenli bir şekilde Happy Sleep in % 100 orijinal güçlü CMOS CHİP’i ve magnetik terapisi ile horlamanızdan kurtulabilirsiniz.

Happy Sleep’in Diğer Ürünlerden Farkı Nedir: Piyasada birçok taklit ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin çoğu orijinal olmayıp mıknatıslı ve manyetiktir. Sağlığa zararlı olabilirler ve fayda sağlamazlar. Happy Sleep manyetik değildir, mıknatıs içermez. % 100 orjinaldir.CMOS CHİP ‘i magnetik elementler içermektedir. Hiçbir yan etkisi yoktur. Lütfen CE ve FDA standartlarında olmayan seri numarasız ürünlerden uzak durunuz.

Happy Sleep ne zaman etkisini gösterir : İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterir .baş ağrıları varsa hafifler, sabahları daha dinç ve zinde uyanır. Sebebi bilinemeyen yorgunluklar azalmaya başlar.gündüz uyuklamaları ortadan kalkar.

Nasıl kullanmalıyım : Her akşam yatarken burun bölgesine takılır, sabah uyanınca çıkarılıp ıslak birmendille temizlenip kutusunda muhafaza edilir.

Nasıl muhafaza etmeliyim: Happysleep i manyetik ve mıknatıslı alanlardan X rey cihazlardan ve aşırı sıcaklıktan uzak tutunuz.

Kimlere tavsiye edilmez :
Kalp pili takılı onlalar kullanmamalıdır.

Ne zaman etkilidir: Happysleep 2 yıl etkisini korur. yan etkisi yoktur

Kullanım şekli nasıl : Çıkıntılı kısmı dudak üzerine gelecek şekilde buruna yerleştirilir,sizi asla rahatsız etmez.

Cmos Chipi nedir: İleri teknoloji ile üretilen,içerisinde mikro magnetik elemetler taşıyan iyileştirici özellği bulunan yüksek teknoloji ürünü bir aparattır.

Katalog Satış Fiyatı : 79,00-TL

Etiketler: , , , , , ,Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!


Oriflame Kayıt Başvurusu

    Oriflame Kayıt

İLETİŞİM

Sponsorlu BağlantılarSite by: isbasvurusu.gen.tr | İnternette Para Kazanma Yolları | Para Kazanmak

Copyright © 2010 İş Başvurusu