İŞ BAŞVURUSU-EK İŞ İLANLARI » İŞ TANITIM


İŞ TANITIM

 

Lorems Marketing Sistem ile gelirleriniz sınır tanımadan sürekli büyüyerek devam etmektedir. Gerçekten ‘Sıfır risk ile sınırsız bir kazanca” kavuşabilirsiniz… Lorems’de en büyük avantajlarınızdan birisi ise hiçbir liderlik kademesinde sizlere aktiflik koşulu getirilmez. Yani bu demektir ki bu işe vereceğiniz emek hiçbir zaman boşa gitmez. Örneğin 2-3 yıl çalıştınız ve ekibinizi belli bir noktaya getirdiniz. Sonrasında istediğiniz zaman kendinizi emekliye ayırabilir, ve gelirinizi almaya devam edebilirsiniz. Hatta sadece siz değil sizden sonrada bu gelirinizi miras bırakabilirsiniz.

LOREMS’İN AVANTAJLARI VE SİSTEMİN ÖZETİ :

1- Sistemde temsilcilik vererek, binlerce ürünün satışını yaparak ve organizasyon kurarak çok ciddi gelirler elde edebiliyorsunuz.
2-Satış zorunluluğunun olmaması, hedeflerin ulaşılabilir olması , sistemin olabildiğince sade ve kazançlı olması bu işi yapılabilir kılıyor.
3-%30 ile %50 arasında net satış karı, %24 ekip ciro primi ve inanılmaz liderlik primleriyle dünyanın en çok kazandıran marketing sisteminde çalışıyorsunuz.
4-%100 Türk sermayesi olan, yerli bir şirkette çalışıyor ve ülke ekonomisine de ciddi anlamda katkı sağlıyorsunuz.
5-Sıfır risk ile çalışıyorsunuz. Elinizde ürün kalma gibi bir risk asla yok. Sadece sattığınızürünün siparişini veriyorsunuz. Her ay ürün satma gibi bir aktiflik şartınızda yok.
6-Sürekli tüketimi ve sirkülasyonu çok hızlı olan ürünlerin satışını yapıyorsunuz. Sattığınız ürünler 7’den 70’e heryaşa hitap eden ürün grubu…
7-Herkesin ihtiyacı olan ürünleri herkesin bütçesine göre sunabiliyorsunuz. Dolayısıyla bu işi yapmamanız için hiçbir sebep yok. 

Yukarıda belirtilen 7 ana nokta bu işi yapmanız gerektiğini söylüyor. Fırsatlar insanın ayağına her zaman gelmez. Geldiğinde ise zamanın da değerlendirmek gerekir.

Şimdi geleceğiniz için bir adım atın ve ekibinizi hemen kurmaya başlayın. Sistem için vereceğiniz emek hiçbir zaman boşa gitmeyecektir. Elde ettiğiniz gelirler kesinlikle süreklidir. Sistemde liderlik kademelerine geldiğinizde değişen primlerin yerini sabit maaşlar almaktadır.  Dolayısıyla emeklilik maaşınıza kendiniz karar verebilir, işi yeterli noktaya geldiğinize inandığınız noktada bırakabilirsiniz. Kazandığınız bu prim size ömür boyu aktarılır. Bu kadarla da sınırlı değil gelirinizi varislerinize miras olarak da bırakabilirsiniz. 

Ekibinizdeki kişiler hiç satış yapamasalar, sadece kendi alışverişlerini indirimli bir şekilde sistemden yapsalar bile bu sizin için çok ciddi bir gelir demektir.  Sistemde giyim, temizlik, kozmetik, takı, aksesuar, ve ev tekstili gibi birçok kategoriden binlerce ürün bulunmaktadır.  Bu ürünler sürekli tüketilen ihtiyaç ürünleri olması sebebiyle ekibinizdeki üyelerinizde kendi alışverişlerini rahatlıkla yapabileceklerdir.

ARTIK SİZDE LOREMS İLE KAZANMAYA VE KAZANDIRMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

İŞ HAKKINDA YAZILI BİLGİ İÇİN LÜTFEN NASIL BİR İŞ SAYFASINI İNCELEYİNİZ.Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!


Oriflame Kayıt Başvurusu

    Oriflame Kayıt

İLETİŞİM

Sponsorlu BağlantılarSite by: isbasvurusu.gen.tr | İnternette Para Kazanma Yolları | Para Kazanmak

Copyright © 2010 İş Başvurusu