İŞ BAŞVURUSU-EK İŞ İLANLARI » Loremsten Müthiş Nisan Kayıt Kampanyası


Loremsten Müthiş Nisan Kayıt Kampanyası

09 Nisan 2011 | | Genel, İş Başvurusu, Kampanyalar | Yorum Yok

Lorems Alışveriş Marketi yepyeni kampanyaları ve nisan ayı kataloğu ile kendi işimi yapmak istiyorum diyenler için sizlere fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bu işle tanışma imkanına sahip olmanız için nisan ayında süper bir kampanya ile karşınızda Bu süper kayıt kampanyasına göre 5 TL gibi bir paket sigara parasına sizin iş başvurunuzu alıp satış kataloğunu adresinize gönderiyor. Ciddi anlamda bu işi yapmak isteyenler için düşündüğünüzde süper kayıt kampanyası iyi bir fırsat.

Sadece 5 TL vererek kayıt oldunuz ve satış kataloğunuz elinize geçti  ve siz hemen satış yapmaya başladınız 1 ay içerisinde, indirimli temsilci alış fiyatlarıyla minimum 100TL değerinde sipariş verdiniz artık işe aktifi olarak yapmaya başladınız demektir.

Lorems Ürünleri her eve ve herkese lazım olabilecek ürünler olduğu için satış yapmakta ve bu hiç zorlanmayacak ve bu işi yapmak isteyeceksiniz.

Lorems   üretimini büyük bir bölümünü kendisi yapan bunun yanında markalı ürünleri de bünyesinde barındıran %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir şirkettir. Şirket üyeleri aracılığı ile doğrudan satış şeklini ve kazancını üyeleri arasında paylaşma esasını benimsemiştir. Lorems ile nasıl para kazanıldığını ve ne kadar kazanıldığını hakkında daha önceki yazılarımızda bu konularda yeterli düzeyde bilgi vermiştik.

Eğer çok az bir sermaye ile kendi işiniz yapmak istiyorsanız, dükkan açmadan, riske girmeden iş yapmak için lorems iş fırsatını değerlendirebilirsiniz. Hepimiz biliyoruz ki az sermaye yapılabilecek işler çok azdır.

Lorems Süper Kayıt Kampanyası ile İş Başvurusunda bulunmak için buraya veya alttaki ilgili resme tıklayınız. Karşınıza gelen sayfadaki kayıt formunu istenilen bilgileri girerek doldurunuz.

Loresm Kayıt Formu Nerede ; Size yukarıda verdiğimiz linke tıkladığınızda karşınıza gelecek sayfada solda temsilci girişinin altında temsilci olmak istiyorum menüsü vardır. Oraya tıkladığınızda karşınıza gelecek formu doldurmanız yeterlidir.

Üye olduğunuzda çalışma arkadaşlarımızdan Şerife Hanım veya Zeynep Hanım sizinle irtibata geçip iş hakkında sizleri bilgilendirecekler.

Süper Kayıt Kampanyası , Nisan ayı içerisinde geçerlidir.

Kampanya kapsamında üye olan temsilciye Ana Ürün Kataloğu, Fiyat Listesi, Temsilcinin El Kitabı, Hızlı Kayıt Formu ve kampanya broşürlerinden gönderilir.

Bu kampanya ile sisteme giren temsilci, üye olduğu tarihten itibaren 1 ay içerisinde, indirimli temsilci alış fiyatlarıyla minimum 100TL değerinde sipariş vererek aktifliğini sağlamış olur. Aksi takdirde yaptırmış olduğu ön kayıt silinir.(Hoşgeldin Kampanyası’ndan faydalanmak isteyen temsilcilerin, bu siparişi 120TL’ye tamamlaması gerekmektedir.)

Bu kampanya ile ön kaydını tamamlamış olan temsilci, altına yeni kayıtlar girebilir. Ancak aktifliğini sağladığı takdirde ekibinden kazanç sağlama hakkı elde eder.

Sistem, bu kampanya ile sisteme dahil olan temsilcilerden üyelik primi dağıtmaz. Ancak aktiflik için verilecek siparişler cirolara yansır.

Etiketler: , , , , , , , , ,Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!


Oriflame Kayıt Başvurusu

    Oriflame Kayıt

İLETİŞİM

Sponsorlu BağlantılarSite by: isbasvurusu.gen.tr | İnternette Para Kazanma Yolları | Para Kazanmak

Copyright © 2010 İş Başvurusu