İŞ BAŞVURUSU-EK İŞ İLANLARI » Nasıl Bir İş


Nasıl Bir İş

28 Haziran 2010 | | Genel, İş Başvurusu, İş Tanıtım, Lorems | 2 Yorum

LOREMS MARKETİNG SİSTEM

Sıfır Risk ile Sınırsız Kazanç sloganı ile yola çıkan Lorems  minumum maliyetle ve sıfır risk ile sizlere kendi işiniz kurma fırsatı veriyor. Lorems ile çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyceksiniz. Lorems kazan kazandır ilkesini temel alan bireyi tek başına elde edemeyeceği geliri belirli bir ekip ile beraber elde etmesidir. Düşünün bir kişinin %100 lük bir çalışması ile mi  yoksa 100 kişinin %1′ lik çalışması ile mi çok daha fazla verimi elde ederiz. 100 kişin %1′ lik çalışması ile aynı verimi, kazancı, başarıyı fazlası ile elde ederiz.

İşimizi şu şekilde değerlendirebiliriz. Lorems’ e iş başvurusunda bulunan kişi sistemimize üye olarak bir nevi şirketin ana bayisi olur.  Bu ana bayi olan kişi kendiside alt bayilikler verir. Hatta alt bayileride kendi altlarına istedikleri kadar alt bayilik oluşturabilirler. Ve üye, bu oluşan ekibin tamamının yaptığı cirodan her ay prim hak eder.  Network Marketing’in ana mantığı da bu şekilde oluşur. Üye, sınırsız büyütebildiği ekibiyle beraber kazanç sağlar.

Burada kazanç ve başarı elde etmek için çalışmak, ekibi büyütmek ve referans bayinizin yönergelerine uymak önemlidir. Yani sistemimiz ticarete dayalıdır. Çaba harcamadan kazanç elde edilememektedir.

BU İŞ NEDEN YAPILIR?

Burada önemli olan nokta riskinizin olmamasıdır. Çok küçük bir maliyetle işe başlıyorsunuz.  Bugün kendinize yeni bir iş kurmayı düşünün en az sermaye ne kadardır. 30, 40, 50 bin ortalama bugün büfe dahi kursanız tahminen 30 bin gerekir. Büfenizin iyi bir yerde olması gerekir. Ödeyeceğiniz kira, muhasebe, vergi, elektrik v.b masraflar da hali ile olacak peki iş yapamadığınızda ne olacak paranızın büyük bir kısmı erimiş olacak bir çoğumuz bu şekilde açılıp bir müddet sonra kapanan iş yerlerini görmüşüzdür. Bu demek değildir hiç biri iş yapamıyor elbette iyi iş yapanlarda olacaktır. Bizim burada anlatmak istediğimiz kısaca sıfır risk ile iş yapma imkanıdır.  Seçim size kalmış.

“Lorems” nasıl bir kazanç fırsatı sunuyor?

Lorems, üyelerine “SIFIR RİSK, MİNUMUM MALİYET” ile kendi işini kurma imkanı veriyor. Lorems markası’nın bayiliğini alan üye kendi işinin patronu oluyor ve maddi özgürlüğün keyfini çıkarıyor.

Peki bu nasıl olacak diyorsunuz? Üyeleri için binlerce ürünü üretip, stoğunu ve muhasebesini tutan Lorems, siparişini verdiğiniz ürünün faturasını yine sizin adınıza kesecek Lojistik destek sağlayacak, sizin için sürekli ürün geliştirecek kısaca siz hiç risk almadan işinize konsantre olacaksınız. Ne eleman çalıştırmak, ne kira , ne sigorta, ne ürün çeşidi geliştirmek, ne de stok maliyetine katlanmak gibi bir derdiniz olmayacak.

Her zaman yanınız da götürebileceğiniz seyyar bir mağazanız olacak ve hiçbir gideriniz olmadan satışınızda net gelir elde edeceksiniz.

Bu işi ister ek gelir olarak, isterseniz full time gerçek işiniz olarak yapabilceksiniz. Tercihiniz hangisi olursa olsun, Lorems size büyük bir destek verecek…

Bu işi ek gelir elde etmek için yapmak isterseniz firma size ekstra kampanyalar, primler, bonuslar gibi birçok destek sağlayacak …

Full time yapmak isterseniz tüm bunların yanında, eğitim seminerlerinden, mağaza açma desteğine varana kadar, çok kapsamlı liderlik primleri ile destekleneceksiniz.

Lorems Marketing Sistem ek iş arıyorum, ek gelire ihtiyacım var diyen, ev hanımları, öğrenciler, işi olmayanlar, maaşı yetmeyenler, emekliler bu listeyi uzatabiliriz her kesimden herkesin kolay bir şekilde yapabilceği bir iş imkanıdır.

 

Etiketler: , , , , , , , ,Yorumlar

2 Yorum yapılmış “Nasıl Bir İş”
  1. H.Y dedi ki:

    Bu is hakkinda kisaca bilgi verebilirseniz sevinirim..
    tr uzeri bir is sanirim.. Almanya uzeri oluyormu ne yapilmasi gerek ab
    Bilgi verirseniz seviniriz tskler..

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!


Oriflame Kayıt Başvurusu

    Oriflame Kayıt

İLETİŞİM

Sponsorlu BağlantılarSite by: isbasvurusu.gen.tr | İnternette Para Kazanma Yolları | Para Kazanmak

Copyright © 2010 İş Başvurusu