İŞ BAŞVURUSU-EK İŞ İLANLARI » Nasıl Temsilci Olunur?


Nasıl Temsilci Olunur?

08 Ekim 2010 | | Genel, İş Başvurusu, Lorems | 1 Yorum

Lorems temsilcisi olabilmek için binlerce ürün çeşidi içerisinden sadece 90’TL’lik bir alışveriş yapmanız yeterlidir. Bunun dışında herhangi bir üyelik bedeli vs. yoktur. Kayıt için herhangi bir standart paket de bulunmaktadır. Tamamen kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturabileceğiniz bir alışveriş paketi ile lorems temsilcisi olabilir ve binlerce ürünü %25 ile %50 arasında indirimli alır, satar, kendi işinizi inşa edebilirsiniz.

Kayıt olmak için sitemizin içerisinde bulunan iş başvurusu formunu doldurup, alışverişinizi yapmanız gerekir. Ödemenizi yaptıktan sonra en geç 24 saat içerisinde üyeliğiniz onaylanır ve aktif olarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Üyelik işleminiz tamamlandığında, sisteme giriş şifreleriniz SMS ve E-Mail yoluyla sizlere iletilir ve artık siz de Lorems ailesine katılmış olursunuz.

Temsilci Olmanın Şartları ;

Lorems Temsilcisi olabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterlidir. Bununla beraber sizi sisteme davet eden bir sponsorunuzun bulunması gerekir. Sisteme direk olarak bağlanma şansı yoktur. Mutlaka sizi davet eden bir sponsorunuzun olması gerekmektedir.

90 TL’lik bir alışveriş ile sisteme kaydolduktan sonra herhangi bir üyelik ücreti olmamakla beraber, sistemdeki üyeliğiniz aktif olarak devam edebilmesi için 6 ay içerisinde minimum 100 TL’lik alışveriş yapmanız gerekmektedir. Burada belirtilen 100 TL’lik işlem değeri (puan) değil , KDV dahil ödediğiniz toplam miktardır.

6 ay sonunda aktifliğini gerçekleştirmeyen üyenin eğer prim hak ediş varsa takip eden aydan itibaren bu hak ediş durdurulur. 12 ayını doldurmuş bir üye hala aktifliğini gerçekleştirememiş işe üyelik kaydı sistemden silinir. 12 ayın sonunda yapması gereken tutarı 200 TL’dir. ( Her 6 ay için 100 TL’lik alışveriş yapılması gerekir.)

Sistemden uzaklaştırılan bir kişi ancak 6 ay sonra tekrar sisteme kaydolabilir.

Etiketler: , , , , , ,Yorumlar

1 Yorum yapılmış “Nasıl Temsilci Olunur?”
  1. LOREMS DANIŞMANI dedi ki:

    Lorems Tekstil Kayıt Ve Bilgi İçin

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!


Oriflame Kayıt Başvurusu

    Oriflame Kayıt

İLETİŞİM

Sponsorlu BağlantılarSite by: isbasvurusu.gen.tr | İnternette Para Kazanma Yolları | Para Kazanmak

Copyright © 2010 İş Başvurusu