İŞ BAŞVURUSU-EK İŞ İLANLARI » Nasıl Üye Olurum?


Nasıl Üye Olurum?

28 Haziran 2010 | | Genel, İş Başvurusu, İş Tanıtım, Lorems | Yorum Yok

NASIL ÜYE OLURUM ?

Sistemimize kaydolabilmek için mutlaka bir refernas müşteriniz olmak zorundadır. Şirket hiçbir şekilde reklam vermez. İnternet üzerinden herhangi bir linke tıklayarak sayfamıza gelmiş iseniz üyelik formundaki referans müşteri bölümünde bir isim yazacaktır. Bu durumda referans müşteriniz var demektir ve kalan bilgilerinizi doldurup kaydınızı tamamlayabilirsiniz.Sisteme kaydınızı gerçekleştirirken 3 aşamadan geçersiniz. 1. Adımda üyelik bilgilerinizi doldurursunuz . Devam et dediğinizde 2. adım olarak üyelik paketinizdeki ürünlerinizi seçerek paketinizi oluşturursunuz. 3. adımda ise ödeme şeklinizi seçerek kayıt işleminizi gerçekleştirirsiniz.

Ödeme için 3 secenek bulunuyor.

1- Kredi kartı ile ödeme ( Anında aktivasyon )

2-Posta Çeki Hesabına Havale ( Hesap numarasına ödeme yaparak )

2-Banka Havalesi

Not : Kredi katınız yok veya kullanmıyor iseniz posta çeki hesabına havale yaparak kayıt işleminizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

BU İŞE NASIL BAŞLARIM ?

Sizde Lorems Temsilciliği için iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız. Üyelik formunun bulunduğu safadaki gerekli alanları doldurup üyelik paketinizi tercih ederek hemen kaydınızı gerçeklerştirirsiniz. Kaytıttan sonra E-Mail adresinize referans numaranızın yazılı olduğu bir mail gelecektir. Bu numara ve şifre ile siteye girip tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!


Oriflame Kayıt Başvurusu

    Oriflame Kayıt

İLETİŞİM

Sponsorlu BağlantılarSite by: isbasvurusu.gen.tr | İnternette Para Kazanma Yolları | Para Kazanmak

Copyright © 2010 İş Başvurusu