İŞ BAŞVURUSU-EK İŞ İLANLARI » Ne Kadar Kazanırım


Ne Kadar Kazanırım

28 Haziran 2010 | | Genel, İş Başvurusu, Lorems, Ürünler | Yorum Yok

Lorems üye olduğunuz veya üye olmayı düşünüyorsunuz. Bir çoğumuz ne kadar kazanırım diye düşünüyordur. Sisteme üye olduğunuzda sizin için hazırlanan binlerce ürünü internetten veya katalogdan satışını yaparak %30 ile %50 arasında net gelir elde edersiniz.  Bu 1.kazancınız olur. Bir adım daha ileri gittiğinizde kendi altınızda da sizin gibi satış temsilcileri oluşturarak, yeni alt bayilerinizi kurarak ve alt temsilcilerinizin de kendi altlarında temsilciler bulmalarını sağlayarak sürekli büyüyecek olan bir ekibe kavuşmuş olursunuz ki o zaman çok ciddi gelirler elde etmeye başlamışsınız demektir.

Çünkü sınırsız alt kademenizde oluşan bütün ekibinizin yaptığı her alışverişten, sattığı her üründen siz de prim elde edeceksiniz.  Buna aylık ekip cirosu primi diyoruz ve buda 2.kazanç kolunuz.

Ve artık daha da ilerisini istiyorsunuz. O halde 3. kazanç kolumuz olan Liderlik Primlerini inceleyelim. Ekibinizdeki üyelerinizi şirketin verdiği hedeflere getirdiğinizde gelirleriniz sınır tanımadan artmaya devam edecek. ( Kazan ve kazandır.) Ulaşılabilir hedefler koyan Lorems, sizlere sadece maddi gelir değil, liderlik eğitimi, organizasyon kurma, kişisel gelişim gibi sosyal alanda da birçok katkı sağlayacak. Bu sistemle gelinen her liderlik kademelerinde inanılmaz pirmlere ulaşacak ve bunların yanında, sigorta desteği, yurt içi ve yurt dışı seyahatlar, araç desteği, ofis desteği gibi bir çok ekstralar sizlerin olacaktır.

4.Kazanç kolu ise üyelik primleri Lorems tarafından sistemimize giren her üyeden size verilecek primler, ekibinizi büyütmek için ciddi bir teşvik olacaktır.

Bütün bunların dışında 5.Kazanç kolu olarak da her ay değişen ekstra bonuslar, primler ve kampanyalar, işinizi çok daha zevkli bir hale getirecektir.

LOREMS KAZANÇ KOLLARI :

1-SICAK SATIŞ KARI : Lorems’in temsilcileri için hazırladığı ürün kataloğu ile satışınız için onlarca kategoriden binlerce ürün sizlere sunulmaktadır. Sistemde, hiçbir riske girmeden, satışını yaptığınız ürünlerin siparişini verirsiniz. Yani her ay ürün almak gibi bir zorunluluğu yoktur. Dolayısıyla elinizde ürün kalma gibi bir riskiniz söz konusu değildir. Ürünleri %30 ile %50 arasında bir satış karı ile satarak, kira, elaman maliyeti, stok maliyeti, vs. gibi hiçbir masraf a katlanmadan ne t satış karı elde edersiniz.

Lorems, size her sezon için genişlettiği katalog sayesinde geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Satışı yapılan ürünler 7’den 70’e herkesin ihtiyacı olan ve zorunlu olarak kullanılan ürünler arasından seçilmiştir. Bu da satışı oldukça kolaylaştıracaktır. Katalogunuz sizler için bir nevi seyyar bir mağazadır.

Şirketin, fiyat politikası gereği katalog ürünleri piyasa değerinin üzerine çıkamaz. Ayrıca, ana ürün gruplarında daha ekonomik ürünlerinde bulunması satacağınız ürünleri her gelir tabakasına rahatlıkla satabilmenizi sağlayacaktır.

Tüm bunların yanında kendinizin ve ailenizin ihtiyaçlarınıda temsilci fiyatlarından almış olacağınız için %30 ile % 50 arasında indirimli almış olacaksınız.

2- EKİP CİROSU PRİMİ : Satışını yaptığınız veya kendi ihtiyacınız için kullandığınız bu ürünleri tavsiye ederek, kendi ekibinizi kurmaya başladığınızda sürekli bir gelire kavuşacaksınız demektir. Artk kendi temsilciliğiniz altında sınırsız yeni bayiler oluşturabilir ve bu bayilerin har ay oluşturacakları cirolardan prim alabilirsiniz.

Cironuzun seviyesine göre şirket size %3 ile %24 arasında performans primi verecektir.

Sistemdeki tüm ürünlerin bir puanı vardır. Her ürünün karlılık marjına göre puanları belirlenmektedir. Performans prim tablonuza ürünlerin işlem değeri yansır. 1 puan 1 TL ile çarpılarar işlem değeri hesaplanır.

3-ÜYELİK PRİMİ :

Üyelik priminde, yaptığınız her üyeden şirket size 3  ytl veriyor. Üyelerinizin de yaptığı her üyeden size yine 3 ytl geliyor. Üçüncü kademede de aynı şekilde yani üyelerinizin üyelerinin de yaptığı her üyeden şirket size yine 3 ytl veriyor ve bu şekilde 10. kademeye kadar devam ediyor geliriniz.
Basit bir örnekle açıklayacak olursak. Diyelim ki sistemimize girdiniz ve bir aylık bir çalışma yaptınız. Ay sonunda  toplam 3 tane üye buldunuz ve sizin sisteme kattığınız herkes de  sadece 3’ er üye buldu. Bu durumda yalnızca üyelik priminizden kazanacağınız primi hesaplayalım :

1. ay: siz 3 üye yaptınız ve 3 x 3= 9 YTL kazandınız.

2. ay : 3 üyenizde 3’er üye yaptı ve toplamda 3 x 3= 9 üyeniz oldu.
Kazancınız ise 9*3= 27 YTL

3. ay : 9 üye de 3’er tane üye yaptı.Toplamda 9*3=27 üyeniz oldu.
Kazancını ise 27*3  = 81 YTL

4.ay , 5.ay , 6. Ayda aynı şekilde geliriniz katlanarak devam edecek ve 10.ayın sonunda o ayki kazancınız tam 177.147 YTL ..

10 ay boyunca kazandığımız toplam prim ise 250 milyarın üzerinde…

Ve bu sadece üyelik priminden elde ettiğiniz gelir.. Bu gelire kavuştuğunuzda altınızda binlerce üyeden oluşmuş bir ekibiniz olacak. Ve bu ekipten kim ne zaman bir ürün satışı yapsa veya kendi ihtiyacı için alışveriş yapsa bu sizin ekip cironuzu oluşturacak ve buradaki ciro size her ay sürekli bir gelir kaynağı olacak..

4-LİDERLİK PRİMLERİ

5-KAMPANYALAR-EKSTRA PRİMLER-BONUSLAR

Kazanç Sistemini Bir Örnek İle Açıklamak Gerekirse

Emre’nin Ekip Cirosu Primi Kazancı ;Emre’ nin havuzunda 7 kolundan toplamda 34.150 TL oluştuğunda, her bir kolu için elde ettiği primi inceleyelim.

Merve’nin cirosundan %24-%9=%15  prim hak eder. 1400 TL için %15 Emre’ye yansır. Bu koldaki geliri 210 TL’dir.
Ümit’in cirosundan %24-%3=%21 prim hak eder. 250 TL için %21 Emre’ye yansırç Bu koldaki geliri 52.50 TL’dir.
Sevgi’nin cirosundan %24-%18=%6 prim hak eder. 9500 TL için %6 Emre’ye yansır. Bu koldaki geliri 570 TL’dir.
Semih’in cirosundan %24-%21=%3 prim hak eder. 14.000 TL için %3 Emre’ye yansır. Bu koldaki geliri 420 TL dir.
Ali’ nin cirosundan %24-%12=%12 prim hak eder. 2500 TL için %12 Emre’ye yansır. Bu koldaki geliri 300 TL dir.
Ayşe’nin cirosundan %24-%15 =%9 prim hak eder. 6000 TL için % 9 Emre’ye yansır. Bu koldaki geliri 540 TL dir.
Deniz’in cirosundan %24-%6 =%18 prim hak eder. 500 TL için % 18 Emre’ye yansır. Bu koldaki geliri 90 TL dir.

Buna göre Emre’nin aylık toplam kazancı 210+52.50+570+420+300+540+90=2182.50 TL dir.

Burada Emre’nin kendisine bağlı sadece 7 üyesi olduğunu varsayarsak. Bu üyelerden oluşan, büyüyen sınırsız ekiplerin cirosu ise örnekteki gibi olduğunda havuzda toplam 34.150 TL ciro oluşturulup %24 seviyesine gelmiş olur.

Bu örneğimize göre Emre kendisine bağlı 7 tane üye kaydetmiş. Bu üyeleri de kendi altlarında yapmış oldukları üyeler ve üyelerinde yaptığı üyelerden oluşan sınırsız lt kademe de oluşturdukları toplam ciro örnek olarak verilmiştir. Burada her ciro prim tablosunda bir seviyeye denk gelmektedir. Sistem prim atarken üyenin kendi seviyesi ile altındaki üyesinin seviyesi arasındaki farkı prim olarak atar. Ciroların hangi seviyelere denk geldiğini performans prim tablosu göstermektedir. Burada en alttan başlayarak üste doğru adaletli bir dağılım uygulanır. Sistemde, en tepedeki üye en çok kazanır, mantığı kesinlikle yoktur. Altınızdaki üyenin geldiği seviye ile sizin gelmiş olduğunuz seviye arasındaki fark prim miktarını gösterir. Buradaki önemli olan ayrıntı ise sistemdeki en yüksek kademe %24 seviyesidir. ( 15.000 TL ciro ) altınızdaki üyeniz 15.000 TL seviyesine ulaştığı zaman %24 seviyesine ulaşır. Sizin cironuz 30.000 TL’de olsa seviyeniz %24 olduğu için aranızdaki fark sıfırdır. Bu altınızdaki üyelerden %24 seviyesinde bir lider çıkarmışınız demektir. Buradaki %24 lük performans priminin alt kademelerdeki üyelere dağıtılmış olduğunu gösterir. Sizin için ise artık liderlik primleri devreye girer.  Üyelerinizden çıkaracağınız her %24 lük  üye için bir liderlik rozeti alırsınız ve çok daha farklı primler devreye girmeye başlar.

ÖDEMELER

Üyelik primleriniz, her hafta pazartesi günü hesabınıza yatar. Ekip cirolarından aldığınız aylık primler her ayın 1’i ile 31’i arasında,havuzunuzda biriken kazancınız ise ertesi ayın ilk haftasında hesabınıza geçer. Ödemeleriniz istediğiniz hesaplara veya vereceğiniz posta çeki hesabına yatırılabilir.

Etiketler: , , , , , , ,Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!


Oriflame Kayıt Başvurusu

    Oriflame Kayıt

İLETİŞİM

Sponsorlu BağlantılarSite by: isbasvurusu.gen.tr | İnternette Para Kazanma Yolları | Para Kazanmak

Copyright © 2010 İş Başvurusu