İŞ BAŞVURUSU-EK İŞ İLANLARI » Ptt İş Başvurusu, Ptt’ye İş Başvurusu Nasıl Yapılır?


Ptt İş Başvurusu, Ptt’ye İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

16 Ağustos 2012 | | Genel, Haberler, İş Başvurusu | 3 Yorum

Ptt iş başvurusu son yıllarda insanların daha bilgili ve daha etkin bir şekilde ilgilendiği bir alan haline dönüştü. Özellikle günümüzde teknolojinin getirdiği yeniliklerle birlikte kurum ve kuruluşlar insanlara artık daha kolay ve sağlıklı bir şekilde ulaşabilmekte. Bu yazımızda ptt iş başvurusu, ptt iş başvurusu nasıl yapılır, ptt iş başvurusu formu, ptt iş ilanları 2012 gibi konulara yer ayıracağız.

Ptt İş Başvurusu, Ptt İş Başvurusu Nasıl Yapılır, Ptt İş Başvurusu Formu, Ptt İş İlanları, Ptt İş İlanları 2012

Ptt İş başvurusu nasıl yapılır?

Ptt bünyesinde yer alma ve ptt iş başvurusu yapmak isteyenler, Ptt iş ilanlarını ve Ptt insan kaynaklarını takip edebilir. Bugün etkin bir şekilde insan kaynakları üzerinden personel alımı gerçekleştiren kurum genel olarak müfettiş yardımcısı, geçici personel, memur ya da kargo görevlisi gibi alanlarda eleman alımı gerçekleştirmektedir.

Ptt insan kaynakları, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacak, kaliteli bir hizmet sunacak personel alımı yapmaktadır.

Ptt iş başvurusu-Ptt iş ilanları 2012

Ptt insan kaynakları üzerinden Ptt iş ilanları takip edilebilir. Ptt bünyesinde çalışmak isteyen kişiler, Ptt tarafından yazılı ve sözlü sınava tabi tutulmaktadır. Ancak öncelikle Kpss’den belirlenen alanda yeterli puanın alınması gerekmektedir. Sınav tarihleri, iş alımları ve diğer konular için kurumun sitesini takip edebilir ve başvurunuzu Ptt iş başvurusu formu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

http://ik.ptt.gov.tr/

Etiketler: , , , , , , , , ,Yorumlar

3 Yorum yapılmış “Ptt İş Başvurusu, Ptt’ye İş Başvurusu Nasıl Yapılır?”
 1. efkan dedi ki:

  merhabalar şuan ben iş arıyorum sizlerle çalışmak isterim tecrübem yok ne iş olsa yaparım amacım yaşlı kışlı bir iş olması geleceği dönük sizlerden yardımcı olamanızı rica ediyorum saygımlarımla …dönmeniz dileğiyle

 2. selma dedi ki:

  harita teknikeri başvuru yapa biliyor mu?

 3. aynur nemutlu dedi ki:

  LİSE MEZUNUYUM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR NE İŞ OLSA YAPARIMM

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!


Oriflame Kayıt Başvurusu

  Oriflame Kayıt

İLETİŞİM

Sponsorlu BağlantılarSite by: isbasvurusu.gen.tr | İnternette Para Kazanma Yolları | Para Kazanmak

Copyright © 2010 İş Başvurusu