İŞ BAŞVURUSU-EK İŞ İLANLARI » ŞİRKET PROFİLİ


ŞİRKET PROFİLİ

1992 Yılında ticari hayatına başlayan, gıda,otomotiv ve inşaat sektörlerinde hizmet veren şirketimiz 2001 yılında tekstil sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.Erol Grup her geçen gün kazandığı tecrübe ve bilgi birikimini ; yenilikçi, dinamik, profesyonel iş anlayışıyla birleştirerek büyük hedeflere yürümektedir.

Faaliyetlerine Erol Çorap markasıyla başlayan, daha sonra sektörünün ilk network ağını kurarak “LOREMS”  markasıyla  hizmet veren EROL GRUP , her geçen gün genişleyen ürün yelpazesi ve yüzbinlere yaklaşan üye portföyü ile Türkiye’de sektörünün lideri olma özelliğini koruyor.

Kendi bünyesinde ürettiği, tamamı yerli binlerce ürünü tüm Türkiye’ye ulaştırarak  büyük bir istihdam sağlayan EROL GRUP ülke ekonomisinide büyük katkı sağlıyor.

Yeni dönemde, pazarlama ve dağıtım ağını yurt dışına da taşımaya hazırlanan ve gerekli adımları atan EROL GRUP, “Sıfır risk , Sınırsız kazanç” sloganıyla çıktığı yolda üyelerine sunduğu birbirinden avantajlı çalışma imkanları ile göz dolduruyor.

6000 m2 kapalı  alana sahip yönetim merkezi, online seminer, araç ve telefon gibi destek üniteleri ile gerek üyelerine gerekse son tüketiciye kazandırmayı ilke edinen LOREMS kalite standartlarını her geçen gün daha da yukarılara taşıyarak, renkli alışveriş’in kapılarını açıyor.

Özellikle tekstil alanında, dinamik yapının gerektirebileceği her türlü değişime hızlı reaksiyon verebilecek esneklikte çalışmalarını sürdüren EROL GROUP, gerek ulusal, gerekse uluslararası gelişmeleri yakından takip etmektedir.Yeni  eğilimleri ve ihtiyaçları önceden  tespit ederek, sürekli kendisini yenileyen şirket, mutlak müşteri memnuniyetini ana ilke edinmiştir.

Üretimini, teknolojinin tüm yeniliklerinin kullanıldığı geniş makine parkuru ile gerçekleştiren EROL GROUP,  Amerika, İngiltere, Fransa ve Rusya gibi dünya ekonomisinde söz sahibi olmuş ülkelere de ihracat yapmaktadır.

Yabancı sermaye yerine, yerli sermayeyi güçlendirerek, refah seviyesini yükseltmeyi hedefleyen EROL GROUP, tamamını yerli sermayeden oluşturduğu bir Türk Network Sistemi kurarak sektöründe bir ilki gerçekleştirmiştir.
Yorumlar

1 Yorum yapılmış “ŞİRKET PROFİLİ”
  1. şenay dedi ki:

    benim üyem çok ama hiç para alamadım ne yapmam lazım

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!


Oriflame Kayıt Başvurusu

    Oriflame Kayıt

İLETİŞİM

Sponsorlu BağlantılarSite by: isbasvurusu.gen.tr | İnternette Para Kazanma Yolları | Para Kazanmak

Copyright © 2010 İş Başvurusu