İŞ BAŞVURUSU-EK İŞ İLANLARI » Teknosa İş Başvurusu, Teknosa İş İlanları


Teknosa İş Başvurusu, Teknosa İş İlanları

14 Nisan 2013 | | İş Başvurusu | Yorum Yok

Ülkemizin tekno market zinciri konusunda öncü firması olan Teknosa 2000 Yılında 5 Mağaza ile hizmete başlamıştır. Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş bünyesinde kurulan Teknosa, en uygun fiyatlar ile en kaliteli ürünleri müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

Bugün Türkiye’de 77 ilde 283 mağaza ile hizmet vermeye devam eden Teknosa, geçtiğimiz 13 yıl içerisinde istikrarlı bir biçimde büyümesini sürdürmüştür.

Teknosa, birçok personel ve iş alımı ilanları ile genç ve dinamik bir ekipten oluşan güncel bir kadro oluşturmaya çalışmaktadır. Bu yazımızda Teknosa iş başvurusu, Teknosa iş ilanları İstanbul, Teknosa iş başvurusu formu, Teknosa iş fırsatları gibi merak edilen konular hakkında bilgiler okuyacaksınız.

Teknosa İş Başvurusu, Teknosa İş İlanları

Teknosa İş başvurusu yapmak isteyen ve Teknosa’da çalışmak isteyen adaylar için, deneyim, pozisyonlar için ön bilgi, tecrübe ve yetkinlikler gibi konularda bazı yeterlilikler aramaktadır.

Teknosa personel alımlarında telefon mülakatı, toplu mülakat, panel mülakatı ve birebir mülakat gibi çeşitli şekiller de personel alımı gerçekleştirmektedir.

Ayrıca adaylara yabancı dil testi, kişilik envanteri, teknoloji testi ve grup çalışmaları gibi bazı değerlendirmelerde bulunmaktadır.

Teknosa İş Başvurusu ve İş Başvuru Formunu doldurmak için resme tıklayınız.

Etiketler: , , , ,Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!


Oriflame Kayıt Başvurusu

    Oriflame Kayıt

İLETİŞİM

Sponsorlu BağlantılarSite by: isbasvurusu.gen.tr | İnternette Para Kazanma Yolları | Para Kazanmak

Copyright © 2010 İş Başvurusu